Ubieramy wnętrza fotelami

AKTUALNOŚCI

  Strona główna   Aktualności   2010

Na zewnątrz odbijający słońce śnieg, wewnątrz oślepiające zimową bielą ściany nowej siedziby – nie mogło być lepszej scenerii dla mikołajkowego spotkania, które miało prawdziwie rodzinny charakter. Na dzieci czekała gotowa do ubierania choinka, prezentów nie zabrakło nawet dla dorosłych, a Mikołaj o SITAG-u opowiedział w Warszawie, gdzie teraz nuci się:

 

PADA ŚNIEG PADA ŚNIEG, DZWONIĄ DZWONKI SAŃ
CÓŻ ZA WIELKA TO ODWAGA JECHAĆ KONNO DO SITAGA
PADA ŚNIEG PADA ŚNIEG DZWONIĄ DZWONKI SAŃ
DZIŚ MIKOŁAJ TU PRZYJEDZIE MY CZEKAMY NAŃ

 

W DALEKĄ SWĄ PODRÓŻ DO SITAGA BRAM
WYBRAŁ SIĘ MIKOŁAJ, ALE NIE BYŁ SAM
KONKURENCJI KRZESŁO NASZ MIKOŁAJ MA,
SIEDZIEĆ NA NIM JUŻ NIE MOŻE WIĘC DO PRZODU GNA!

REF.

MIJA KRAJOBRAZY I PRZYŚPIESZA JUŻ,
NA ULICACH POZOSTAJE TYLKO ŚNIEŻNY KURZ
PUPA GO JUŻ BOLI I POD NOSEM KLNIE,
JEDZIE SZYBKO DO SITAGA BY WYMIENIĆ JE!

REF.

CZEKAJĄ DZIECIAKI I DOROŚLI TEŻ,
DZIŚ WIELKIE PREZENTY JAKO GŁOSI WIEŚĆ
W TEJ NOWEJ SIEDZIBIE, PIĘKNEJ NICZYM SEN,
ZAGOŚCI NA CHWILĘ SAM MIKOŁAJ TEN

REF.

 

 
krzesła biurowe producent krzeseł biurowych krzesła biurowe
fotele obrotowe krzesła konferencyjne fotele biurowe
fotele gabinetowe fotele gabinetowe fotele gabinetowe
krzesła biurowe producent krzeseł biurowych producent krzeseł biurowych

SITAG Formy Siedzenia ma przyjemność zaprezentować najważniejsze w tym roku przedsięwzięcie firmy - budowę nowej siedziby. Inwestycja jest skutkiem dynamicznego rozwoju firmy, wzrostu sprzedaży i możliwości produkcyjnych. Nowa siedziba powstaje w Swarzędzu - Łowęcinie, w niedalekiej odległości od obecnej lokalizacji firmy. Intensywne prace budowlane zajęły 7 miesięcy. Obecnie znajdują się na etapie wykończenia.

 

Nowa siedziba SITAG Formy Siedzenia to nowoczesny i funkcjonalny budynek o modernistycznej architekturze. Dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań technicznych doskonale współgra z wizerunkiem marki - synonimem niezawodnych foteli biurowych o wyróżniającym się designie. Nowy obiekt to godna naszych produktów wizytówka.   
 


 

 

 

 

 
krzesła konferencyjne fotele obrotowe krzesła biurowe
producent krzeseł biurowych producent krzeseł biurowych krzesła biurowe
producent krzeseł biurowych krzesła konferencyjne fotele gabinetowe

 
krzesła konferencyjne krzesła konferencyjne

Najwyższa jakość i wyjątkowa funkcjonalność foteli SITAG dodatkowo poparte zostały 5-LETNIĄ GWARANCJĄ. 

 

SITAG Formy Siedzenia udziela 60-miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty z oferty SITAG zakupione od 1.07.2010.

Wydłużoną gwarancją objęte zostały fotela użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem w standardowym wymierze godzin.  

Warunki gwarancji dostępne w Strefie dla Dystrybutorów oraz nowym cenniku SITAG Formy Siedzenia.  

 

 


 

 

 

 

Nagradzany wielokrotnie za design fotel SITAG WAVE z nowymi podłokietnikami 3D DESIGN urzeknie niejednego estetę. Dla klientów ceniących rozwiązania funkcjonalne SITAG WAVE dodatkowo wyposażyliśmy w regulację wysokości oparcia.

 

 

 
 
Wyróżniający się designem stelaż krzesła PLIO zaproponowany został w najmodniejszym obecnie wykończeniu - lakierowaniu na wysoki połysk w kolorze białym i czarnym. Dodatkowo szeroka gama wykończeń sklejki uzupełniona została o laminat HPL w kolorze czarnym. Przedstawione rozwiązania pozwalają tworzyć wiele kombinacji kolorystycznych krzesła.
 
 


 

 

 

 

Z dniem 1.07.2010 SITAG Formy Siedzenia wprowadza na rynek nową linię foteli obrotowych.SITAG WORLD to propozycja, która sprawdzi się zarówno w postaci solidnego fotela pracowniczego jak i jako luksusowego fotela gabinetowego. Urzeka klarownym designem i techniczną perfekcją, a zastosowane rozwiązania funkcjonalne spełniają wszystkie biurowe standardy.
 

 

 


 

 

 

 

Z dniem 30.06.2010 z oferty SITAG Formy Siedzenia zostają wycofane fotele obrotowe i konferencyjne SALIDA, fotele konferencyjne FILIO.

 

Jednocześnie od 1.07.2010 SITAG Formy Siedzenia wprowadza do swojej oferty nowy fotel obrotowy SITAG WORLD. Przedpremierowy pokaz nowego fotela miał miejsce w Łodzi 11.05.2010 podczas Seminarium “Funkcjonalne Biuro 2010” organizowanego przez O&F. Na kolejną ekspozycję z udziałem fotela SITAG WORLD zapraszamy do Poznania 9.06.2010.

  

 


 

 

 

 

Informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację Projektu: „Zakup i wdrożenie nowoczesnego systemu B2B szansą na dalszy dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa SITAG”  w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 Działanie 8.2. 
 

                                                                      


 

 

 

 

W dniu 31 marca 2010 r. w warszawskim Centrum Artystycznym „Fabryka Trzciny” odbyła się gala XIV edycji ogólnopolskiego konkursu kreacji w reklamie – KREATURA 2010. Celem konkursu organizowanego przez VFP Communications (wydawcę „Media & Marketing Polska” „Business Media”, „Food Service”, „Handel” i portalu Mediamikser.pl.) jest uhonorowanie dążenia do doskonałości w polskiej sztuce reklamowej. Prace oceniane są pod kątem oryginalności pomysłu oraz jakości przedstawienia. Wysoki poziom konkursu gwarantuje międzynarodowe jury złożone z wyjątkowych osobistości prasy, międzynarodowych organizacji reklamy i mediów.


Tegoroczne obrady przyniosły dla najlepszych polskich agencji grand prix i 19 statuetek. Wśród narodzonych projektów znalazło się SITAG PREMIUM. Nagrodę w kategorii „Identyfikacja wizualna” odebrała poznańska agencja Chigo Design – twórcy projektów i materiałów reklamowych unikatowej kolekcji foteli produkowanych przez SITAG Formy Siedzenia.


Gratulujemy i cieszymy się z wspólnego sukcesu !
 

 


 

 

 

 

 
krzesła konferencyjne fotele biurowe
fotele gabinetowe krzesła konferencyjne

SITAG Formy Siedzenia wraz z Office&Facility zaprasza na cykl wykładów poświęconych projektowaniu nowoczesnych miejsc pracy. Seminaria skierowane są do  pracowników administracji - dyrektorów, kierowników, office i facilities managerów oraz architektów i projektantów. SITAG jako partner wydarzania na każdym ze spotkań zaprezentuje najnowsze formy siedzenia obecne w funkcjonalnym biurze.


Podczas wykładów prowadzonych przez uznanych specjalistów będzie można dowiedzieć się m.in. jak efektywne, komfortowe i inspirujące biuro może zwiększyć wydajność pracownika oraz zespołu. Gościem specjalnym konferencji w Warszawie będzie Frank Duffy - architekt i konsultant z Wielkiej Brytanii, założyciel DEGW - firmy consultingowej zajmującej się strategią i designem dla biur, jeden z wiodących autorytetów w kwestiach tworzenia wizji biur przyszłości. Prezes Stowarzyszenia RIBA w latach 1993-95. Środowisko architektów reprezentować będzie Przemysław Stopa - projektant z wieloletnim doświadczeniem, który zrealizował dziesiątki projektów, w tym biura dla największych i najbardziej innowacyjnych firm znajdujących się na liście Forbes czy Global 500, np.: Google, Unilever, Ernst & Young i wielu innych. Dodatkowo zaproszeni zostali doświadczeni office i facilities managerowie, którzy opowiedzą o swoich sprawdzonych sposobach współpracy z projektantem, project managerem i zarządem.


Cykl spotkań zaplanowany został w największych miastach Polski:
02.03.2010 – Kraków
30.03.2010 – Katowice
07.04.2010 – Warszawa
10.05.2010 – Łódź
09.06.2010 – Poznań
14.09.2010 – Gdańsk
28.09.2010 – Wrocław


Informacje szczegółowe i formularz zgłoszeniowy na:
http://officefacility.pl/konferencje,funkcjonalne-biuro-2010,o-seminarium.html  


  

 

W dniach 18-24 grudnia odbyła się w Szanghaju wystawa POLISH DESIGN. Celem poprzedzającego EXPO 2010 wydarzenia była promująca polskiego wzornictwa przemysłowego na skalę globalną. Firma SITAG Formy Siedzenia została poproszona o udział i pomoc w organizacji ekspozycji. Fotele z kolekcji SITAG PREMIUM jako jedyne z branży meblowej zaistniały obok tak znaczących dla polskiego rynku marek jak: BATYCKI, KROSNO, CHODZIEŻ, ZELMER czy KROSS. Wystawa cieszyła się dużym powodzeniem, zarówno ze strony lokalnych mediów, jak i zwiedzejących, którzy byli pod wrażeniem zaprojektowanych w Polsce produktów.

 

 

 

 POLISH_DESIGN_Katalog.pdf

 

 

..

 
krzesła biurowe fotele biurowe
fotele obrotowe krzesła konferencyjne