Ubieramy wnętrza fotelami

AKTUALNOŚCI

  Strona główna   Aktualności   2008

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na cykl wykładów portugalskiego architekta Goncalo Byrne. Wraz z Fundacją Twórców Architektury będziemy współorganizatorem tourne po pięciu dużych polskich miastach. Mamy nadzieje, że prelekcje staną się okazją do zbliżenia nas i naszej oferty do środowiska architektonicznego.

 

Zapraszamy na otwarte wykłady w dniach 13-17 października:

WARSZAWA FABRYKA TRZCINY - poniedziałek 13.10.2008 godz.19.00
GDYNIA KLUB UCHO - wtorek 14.10.2008 godz.19.00
POZNAŃ WAGA MIEJSKA - środa 15.10.2008 godz.19.00
WROCŁAW MUZEUM ARCHITEKTURY - czwartek 16.10.2008 godz.18.00
KATOWICE GALERIA ARCHITEKTURY - piątek 17.10.2008 godz.18.00


 

Goncalo Byrne to jednen z najwybitniejszych współczesnych architektów. Twórca swobodnie poruszającego się w różnorodnych skalach i zróżnicowanej tematyce projektów.


Jego wszechstronny dorobek obejmuje zarówno obiekty użyteczności publicznej, kulturalne, sportowe, muzealne, dydaktyczne, sakralne, konserwatorskie restauracje zabytków, jak i budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne i indywidualne.

 

W 2001 roku Byrne zasłynął jako twórca wieży kontroli portu i koordynacji ruchu morskiego w Lizbonie. Promieniująca elektroniką latarnia morska stała się światłem wyznaczającym kurs dla współczesnej architektury. W licznym dorobku projektowym na szczególną uwagę zasługuje również Siedziba Rządu Prowincji Vlaams-Brabant w Leuven w Belgii, kwartał zabudowy "imperio" w Chidago - historycznej dzielnicy Lizbony, Teatr w Faro w Portugalii, Wyższa Szkoła Ekonomii i Handlu w Lizbonie, Wyższa Szkoła Socjologii i Polityki w Lizbonie,


Siedziba Banku Mais w Lizbonie i wiele innych.

 

Byrne to twórca wszechstronny, jedna z tych osób, które określa się mianem ludzi renesansu. Równocześnie z intensywną pracą projektową rozwijał karierę dydaktyczną będąc wykładowcą wielu uniwersytetów w Portugalii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Belgii, Szwajcarii, Austrii i USA. Jako twórca architektury zyskał uznanie nie tylko środowiska architektonicznego. Był wielokrotnie nagradzany i odznaczany, m.in. w 2006 r. przez Prezydenta Portugalii Wielkim Krzyżem Santiago da Espada, a już w 1988 zdobył nagrodę krytyków A.I.C.A-S.E.C.

Podczas wrześniowego spotkania z dystrybutorami mieliśmy okazję pokazać namiastkę naszych pomysłów na zabawę z produktami firmy abc Formy Siedzenia - SITAG Polska. Cieszymy się, iż wszystkie przedstawione na spotkaniu fotele przyjęte zostały przez naszych

 

Dystrybutorów z dużym entuzjazmem.

 

Fotele z kolekcji PREMIUM stały się urzeczywistnieniem przekazu jaki chcieliśmy zakomunikować - a mianowicie naszej indywidualności.

 

Oryginalność, niepowtarzalność i indywidualnie podejście do każdego zamówienia to wyróżniki naszego działania.

 

 

Zapraszamy do współpracy i zabawy z naszymi fotelami projektantów, handlowców, klientów.

 

Zapytania dotyczące kolekcji PREMIUM prosimy kierować na adres: annavonhausen@sitag.pl

 

W dniu 19.09.2008 r. w Grodzisku Wielkopolskim mieliśmy zaszczyt gościć naszych Dystrybutorów na spotkaniu pod hasłem SITAG EXTREME.

 

 

Cieszymy się, że:

  • niebanalne szkolenie handlowo-produktowe wywołało ekstremalne emocje,
  • nauka prowadzenia samochodu w ekstremalnych warunkach okazała się ekscytująca,
  • a nietuzinkowy wieczór pełen ekstremalnych doznań na długo zostanie w naszej pamięci.

 

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności będą mogły być wykorzystane w codziennej pracy.

 

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

 
fotele biurowe fotele gabinetowe producent krzeseł biurowych
krzesła konferencyjne krzesła konferencyjne fotele obrotowe
krzesła konferencyjne fotele gabinetowe fotele biurowe
fotele biurowe    

abc FORMY SIEDZENIA - SITAG Polska wielkimi krokami zbliża się do nowej odsłony wizerunkowej.

 

Jakość naszych produktów pozwoliła, aby działaniom tym przyświecało hasło: piękno, ergonomia, trwałość.

 

Triada, mająca rodowód w antycznym traktacie "De architektura libri Decem" (O architekturze ksiąg dziesięć), do dziś definiuje podstawowe cechy architektury i designu: venustas, utilitas, soliditas (piękno, użytek, moc).

 

 

Wskazuje przy tym prawa natury jako wzór każdego działania człowieka.

 

Nam też określiła kierunek.

 

Zdradza go nowa kampania prasowa.

 

Cieszymy się, iż jej współautorem jej stał się m.in. Szymon Brodziak, fotograf nieraz nagradzany za "wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piękna".

 

Zapraszamy do lektury pism branżowych i wnętrzarskich. Na początek:
 

Dobre Wnętrze, Architektura&Biznes, ELLE Decoration.

 

    

W ramach współpracy z Wydziałem Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu oraz programem Edukacyjno-Projektowym (PE-P) abc Formy Siedzenia wspierała wykonanie prototypu fotela obrotowego LIMBE, który został zaprojektowany i

koordynowany w trakcie produkcji przez Szymona Filodę. Fotel ten stanowi pracę do dyplomu magisterskiego Szymona . LIMBE to "wyspa pośród oceanu przedmiotów. To ni tylko funkcjonalność i ergonomia. To przeniesienie lekkości, opływowych kształtów podwodnych stworzeń by dać użytkownikowi poczucie wolności i wygody." Wernisaż oraz obrona pracy magisterskiej odbyły się w trakcie Targów MEBLE 2008 w Poznaniu.

 

To program edukacyjny mający przybliżyć i pokazać z różnych perspektyw ewolucję modelu pracy biurowej we współczesnym świecie. Dzięki wykorzystaniu krzeseł i foteli obrotowych oraz stołów z oferty abc Formy Siedzenia można stworzyć stanowisko pracy spełniające wszystkie wymagania ergonomiczne.


Więcej informacji dotyczących telepracy : www.pracujewdomu.info

 
fotele gabinetowe fotele gabinetowe
fotele obrotowe