Ubieramy wnętrza fotelami

AKTUALNOŚCI

  Strona główna   Aktualności   2007

W dniu 22 czerwca 2007 roku w pawilonie 11 MTP w Poznaniu odbył się wykład architekta światowej sławy prof. dr h. c. mult. Dipl.-Ing Reinharda von Gerkana.

 

Wydarzenie zgromadziło około 100 osobową publiczność głownie składającą się z architektów, projektantów i studentów architektury. Profesor von Gerkan zaprezentował szeroki dorobek biura gmp Architecten. Prezentacje projektów stały się pewnego rodzaju manifestem ukazującym podejście von Gerkana do przestrzeni, formy oraz kształtu architektury, którą tworzy. Szerokie spektrum tematów, którymi zajmuje się profesor jest oszałamiające, począwszy od hal targowych, muzeów, biurowców a skończywszy na nowym dworcu kolejowym w Berlinie. Znaczna część wykładu poświecona była realizacjom, które biuro von Gerkana realizuje w Chinach.

 

abc Formy Siedzenia Sp. z o.o. - SITAG Polska było Sponsorem Głównym spotkania z prof. von Gerkanem. organizatorzy: Fundacja Twórców Architektury, WOIA, SARP O. Poznań

 
fotele biurowe fotele obrotowe
producent krzeseł biurowych producent krzeseł biurowych

W naszej ofercie pojawiło się kilka nowych propozycji foteli obrotowych (SALIDA) i gościnnych (SALIDA, FILIO) oraz nowe tkaniny do tapicerowania foteli. Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Przedstawicieli, gdzie można zapoznać się z nowymi propozycjami.

 
producent krzeseł biurowych krzesła konferencyjne
krzesła biurowe fotele obrotowe

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim naszym klientom, dystrybutorom, architektom, którzy spotkali się z nami na naszym stoisku na targach BIURO 2007.

 

Mieliśmy przyjemność przedstawić nowości w ofercie foteli i krzeseł. Najnowsza propozycja fotela obrotowego - SALIDA spotkała się z dużym zainteresowaniem dzięki zastosowanym mechanizmom oraz ciekawemu wzornictwu. Na krześle gościnnym SALIDA wiele osób chciało posiedzieć długo dłużej niż tylko w czasie prezentacji. A krzesło FILIO urzekło lekką formą i możliwością "sztaflowania". Nowości już wkrótce w naszej sprzedaży.

 
fotele biurowe fotele biurowe
fotele biurowe fotele obrotowe

Nasze stoisko zostało nagrodzone w konkursie Acanthus Aureus za najlepiej zaprojektowane stoisko na Targach BIURO 2007 oraz za sprzyjanie realizacji strategii marketingowej firmy.

 

Jest to już kolejna nagroda za nasze stoisko zaprojektowane przez Annę Vonhausen. Lekkość formy, przestrzeń i minimalizacja elementów dodatkowych oraz otwartość na klienta to główne cechy naszego stoiska. Dobrze wyeksponowane miejsca do prezentacji nowości, miejsce do spotkań z gośćmi oraz oryginalna kolorystyka pozwoliły na zwrócenie uwagi zwiedzających oraz jury konkursu.

 
fotele obrotowe producent krzeseł biurowych

Pragniemy poinformować, że krzesło PLIO zostało nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Diament meblarstwa, którym nagradzane są najlepsze meble wytwarzane i proponowane klientom na polskim rynku.

Diament meblarstwa przyznawany jest przez kapitułę złożoną z ekspertów, znawców meblarstwa, przedstawicieli świata mediów, branży PR, architektów oraz producentów mebli. Wręczenie nagród odbyło się na uroczystej gali 30 maja 2007 w hotelu Sheraton w Poznaniu.

 
krzesła biurowe fotele obrotowe
krzesła konferencyjne  

W dniu 5 kwietnia 2007 w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej odbyło się otwarcie Wystawy, na której zaprezentowano interesujące projekty studentów w zakresie wzornictwa przemysłowego - m. in. fotele biurowe, meble biurowe, akcesoria biurowe, kuchnia, łazienka.

 
fotele gabinetowe fotele obrotowe
krzesła konferencyjne fotele gabinetowe

 

W dniach 24-28 października 2006 roku w Kolonii odbyły się Międzynarodowe Targi Mebli Biurowych i Wyposażenia Biur ORGATEC 2006. To najbardziej znacząca branżowa impreza wystawiennicza w Europie, na której zostały zaprezentowane najnowsze produkty i intrygujące rozwiązania w wyposażaniu wnętrz biurowych. Swoje stoisko z wieloma atrakcyjnymi ciekawostkami zaprezentował SITAG International wraz z pozostałymi firmami należącymi do grupy SAMAS. W najbliższym czasie kilka nowych modeli dołączy do oferty SITAG Polska.

 
producent krzeseł biurowych krzesła biurowe
fotele biurowe producent krzeseł biurowych