Ubieramy wnętrza fotelami

AKTUALNOŚCI

  Strona główna   Aktualności   2005

W dniach 23-24.09.2005 abc Formy Siedzenia Sp. z o.o. uczestniczyło w imprezie organizowanej przez Izbę Architektów, SARP oraz Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej z udziałem architektów z całej Polski oraz Niemiec i Ukrainy. Imprezie towarzyszył prestiżowy konkurs architektoniczny i cykl ciekawych wykładów oraz Forum Inwestorów - konfrontacja czołowych inwestorów z całej Polski z najbardziej znanymi architektami. W roli moderatora wystąpił redaktor Piotr Najsztub.

 

Spotkanie odbyło się na fotelach i przy stołach firmy abc Formy Siedzenia Sp. z o.o. Na wygodnych fotelach wyrażanie nawet bardzo intrygujących opinii było dużo łatwiejsze.

 
producent krzeseł biurowych fotele obrotowe
fotele obrotowe  

Institute for International Research wspólnie z Warsaw Voice zorganizował w dniach 14-16.09.2005 seminarium dla dyrektorów administracyjnych, którego celem było poszerzenie wiedzy umożliwiającej efektywne zarządzanie zapleczem administracyjnym.

 

Przedstawiciele wielu znanych firm mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami ergonomii w biurze. Na ciekawym wykładzie dr Zbigniewa Jóźwiaka zostały zaprezentowane najważniejsze warunki dobrej, ergonomicznej pracy, którą można wykonywać siedząc na wygodnych fotelach abc Formy Siedzenia. Mamy nadzieję, że przy wyborze wyposażenia firm będą brane pod uwagę wszystkie sugestie przedstawione na prezentacji i fotele i krzesła z naszej oferty znajdą jeszcze większe zainteresowanie.

 
fotele obrotowe fotele gabinetowe

W dniach od 31 maja do 3 czerwca 2005 roku abc Formy Siedzenia wystąpiło na największej imprezie targowej odbywającej się w Polsce - na targach BIURO 2005 w Poznaniu. Mieliśmy okazję spotkać się z szerokim gronem architektów, projektantów oraz przedstawicielami firm, z którymi współpracujemy od wielu lat, a także z tymi, z którymi pragniemy rozpocząć współpracę. Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Na targach zostały zaprezentowane nowe systemy foteli i krzeseł, które znalazły ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających. Pokazaliśmy nowy fotel gabinetowy EL 100, krzesła konferencyjne PLIO i rozwiązania do cafeterii - krzesła PARLANDO.

 
fotele obrotowe producent krzeseł biurowych
krzesła konferencyjne  

Podczas targów BIURO 2005 w Poznaniu rozstrzygnięty został konkurs Acanthus Aureus. Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. Henryka Mruka po zapoznaniu się z dokumentacją stoisk oraz po wizytacji nagrodziła stoisko abc Formy Siedzenia.

 

Zostaliśmy uhonorowani medalem za architekturę sprzyjającą realizacji celów marketingowych wystawcy i ułatwiającą kontakty z klientami. Nasze stoisko zostało uznane jako najlepszy produkt charakteryzujący się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i prezentujący wysoki poziom jakości.

 
fotele obrotowe fotele obrotowe

Oferta abc Formy Siedzenia - SITAG Polska powiększyła się o nowe propozycje foteli i krzeseł : elegancki i funkcjonalny fotel EL 100, wyposażenie sal konferencyjnych - PLIO oraz wyposażenie cafeterii - PARLANDO. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Produkty.

 
producent krzeseł biurowych fotele gabinetowe
krzesła konferencyjne